Szymon MÜLLER (1885-1942)

Młody Żyd, 1920

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 42 x 35 (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szymon Müller 1920;
na odwrocie nalepka parysk...