Józef CHLEBUS (1893-1945)

Port - Chioggia koło Wenecji

olej, tektura; 34 x 48 cm;
sygn. p. d.: Chlebus;
na odwrocie na tekturze napis autorski: Chioggia - koło Wenecji / Józef Chlebus.