Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Trojka kara, 1918

olej, płótno dublowane; 60 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Eugeniusz Geppert. Kraków 1918;
obraz po konserwacji.