Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Huculi, 1922

akwarela, gwasz, na podrysowaniu ołówkiem, papier; 60,5 x 79,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Sich 922.