Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Akt siedzący na tle blejtramów

olej, płótno; 100 x 87 cm;
sygn. p. g.: J. FEDKOWICZ;
na odwrocie, na krośnie malarskim nalepki: