Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Macierzyństwo, 1930

olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: L. Gottlieb;
na odwrocie, na krośnie nalepka z odręcznym opisem: 1930 / Leopold Gottlieb.