Lot No.
737
Lampa naftowa Niemcy, Erfurt, firma Franz Stübgen und Co, założona w 1843; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Lot No.
738
Zegar szafowo-podłogowy w stylu art deco Dębina; 142,3 x 27,2 x 21 cm. Europa Zachodnia (Niemcy?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Lot No.
739
Żyrandol 6-świecowy, zelektryfikowany Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lot No.
740
Żyrandol w typie art-deco Polska?, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Lot No.
741
Tapiseria Francja lub Niemcy, XIX w.
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Lot No.
742
Zegar szafowy, podłogowy 742 Szkocja, Kilmarnock, zegarmistrz James Allan (odnotowany w 1807).
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Lot No.
801
Fotelik w stylu art deco Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 54,5 x 63 x 54,5 cm. Europa Zachodnia, ok. 1940
Cena wywoławcza. 700 zł

Lot No.
802
Stolik pomocniczy w stylu art deco Konstrukcja - buczyna, sklejka; fornir - palisander; 55 x średnica 65 cm. Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lot No.
803
Fotel do biurka w stylu art deco Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 82,5 x 61,5 x 59 cm. Europa Zachodnia, ok. 1940
Cena wywoławcza. 900 zł

Lot No.
804
Bufet w stylu art deco Konstrukcja - sklejka; fornir - orzech; 84 x 130 x 50,7 cm. Europa Zachodnia, Niemcy lub Belgia (?), ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lot No.
805
Serwantka w stylu art deco Konstrukcja - sklejka, olcha; fornir - orzech, mahoń; 122 x 88 x 30,4 cm. Europa Zachodnia, Belgia (?), ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Lot No.
806
Lampa stojąca w stylu art deco Konstrukcja - buczyna, sklejka, sosna; fornir - orzech; ramię - rurka stalowa, niklowana; Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Lot No.
807
Stolik i para foteli w stylu art deco Konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - mahoń; Europa Zachodnia, ok. 1940
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Lot No.
808
Para szafek nocnych w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech, mahoń; 60,7 x 41,2 x 31,8 cm. Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Lot No.
809
Stolik pomocniczy - szafka i para foteli w stylu art deco; Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - mahoń; Europa Zachodnia, ok. 1940
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Lot No.
810
Komoda w stylu art deco Konstrukcja - sklejka; fornir - orzech; 124 x 91,4 x 46,5 cm; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Lot No.
811
Szafka wisząca w stylu neorenesansowym Konstrukcja - sosna, orzech; 81,8 x 83 x 25 cm. Europa Zachodnia, Włochy Północne lub Austria (?), ok. 1870
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Lot No.
812
Konsola w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna, olcha, mahoń; blat o marmur biały z szarymi smugami; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Lot No.
813
Szafka w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 86,2 x 57 x 93,3 cm. Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Lot No.
814
Fotel w stylu biedermeier Konstrukcja - orzech; 106,5 x 60,5 x 68 cm. Europa Środkowa (Niemcy lub Polska?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Lot No.
815
Kanapa w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - różne gatunki brzozy, w tym karelska; snycerka - orzech; Polska, Warszawa lub Wilno?; ok. 1830
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Lot No.
816
Konsola w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 80,3 x 40 x 79,5 cm. Polska, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Lot No.
817
Szafka w stylu biedermeier Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Polska, ok. 1830;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Lot No.
818
Kanapa w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista; Europa Środkowa lub Północna, Polska (?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Lot No.
819
Kanapa w manierze biedermeierowskiej Konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia; Polska, ok. 1925-30
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Lot No.
820
Sekretera klasycystyczna Konstrukcja - dębina; fornir - mahoń; wstęgi - jawor; tarcze - palisander (?), Anglia (?), pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 14 400 zł

Lot No.
821
Lustro z konsolą w stylu eklektycznym Mahoń, Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Lot No.
822
Fotel - berżera w stylu klasycystycznym Materiał: olcha lub brzoza; Polska Środkowo - Wschodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Lot No.
823
Zestaw mebli klasycyzujących Europa Środkowa, fotele - kon. XIX w; Stolik - 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Lot No.
824
Lustro wiszące Konstrukcja - sosna; 168,5 x 115 x ok. 12 cm. Europa Środkowa (?), koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Lot No.
825
Szafa w stylu barokowym Konstrukcja - dębina; fornir - orzech; Europa Zachodnia (Holandia?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Lot No.
826
Sekretera w stylu barokowym konstrukcja - sosna, mahoń wewnętrzne szufladki; fornir - orzech; intarsje - śliwka, czeczota brzozowa; Polska, 3 ćw. XVIII wieku.
Cena wywoławcza. 52 000 zł