OW ZPAP i Dom Aukcyjny Rempex zapraszają na Aukcję
która odbędzie się w Galerii Art (Galeria OW ZPAP)
przy Krakowskim Przedmieściu 17 w Warszawie
Wystawa przedaukcyjna od 22.11 w Galerii Art
w godz.: 12.30 - 19.00
Antoni Janusz Wojnarowski (ur. 1946 r.)
Nr katalogowy97
Kompozycja AB50 - 3, 2009
olej, płótno, 50 x 50 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jaroslaw Wójcik (ur. 1957 r.)
Nr katalogowy99
Drzewo dobrego i złego, 2006
akryl, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy101
Kompozycja AB50 - 2, 2009
olej, płótno, 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jolanta Caban (ur. 1962 r.)
Nr katalogowy103
Wazony z kwiatami, 2011
olej, płótno, 30 x 90 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jerzy Jasiński (ur. 1960 r.)
Nr katalogowy105
Zielona brama, 2011
olej, płótno, 90 x 80 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Krystyna Szwajkowska (ur. 1958 r.)
Nr katalogowy107
Jurajskie popołudnie III
litografia, papier, 30 x 23 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Lidia Serafin (ur. 1942 r.)
Nr katalogowy109
Bez tytułu, 1972
akryl, płótno, 65 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Marta Konieczny (ur. 1960 r.)
Nr katalogowy111
Odlot, 2011
olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł