Tadeusz Dominik na 240 aukcji Dzieł Sztuki i Antyków
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Pejzaż, 1992
akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie opis: DOMINIK 1992 / 26 x 38 (66 x 96,5 cm) / ACRYLIC LANDSCAPE /
PEJZAŻ.
Najbliższa aukcja
41. Aukcja Wyprzedażowa - ze Zbiorów Kolekcjonera
27. listopada 2024, 17:00
Wystawa przedaukcyjna 21 listopada - 27 listopada
Przyjmujemy obiekty na:
314 Aukcja
Sztuki Dawnej oraz
128 Aukcja Sztuki Współczesnej
wyślij ofertę
Obiekty przyjmujemy do 19.11.2024