Tadeusz Dominik na 240 aukcji Dzieł Sztuki i Antyków
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Pejzaż, 1992
akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie opis: DOMINIK 1992 / 26 x 38 (66 x 96,5 cm) / ACRYLIC LANDSCAPE /
PEJZAŻ.
Najbliższa aukcja
Przyjmujemy obiekty na:
311 Aukcja
Sztuki Dawnej oraz
124 Aukcja Sztuki Współczesnej
wyślij ofertę
Obiekty przyjmujemy do 12.08.2024