Aukcja: 16 maja 2024 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy301
Martwa natura, 1987
olej, deska; 22,5 x 25,5 cm
sygn. i dat na odwrocie: 1987 Jerzy Nowosielski.
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
40 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy302
Mandylion, 1972?
akryl, kamień; 8 x 4,5 x 2,5 cm.
Przedstawienia świętych prawosławnych Jerzy Nowosielski malował na kamieniach wyjętych z potoku podczas wakacji spędzanych w Z
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
12 000 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Nr katalogowy307
Wnętrze złe, 1974
asamblaż, technika własna, płótno; 60 x 74 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Wnętrze złe" / Hasior 1974.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
14 000 zł
Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Nr katalogowy309
Kompozycja miast (mozaika), 1962
ceramika szkliwiona; 94 x 71,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Zofia Artymowska / Kompozycja miast 1962.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
9 500 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Nr katalogowy310
Pejzaż z okna - Drzewa w ziemi, 1957
gwasz, akwarela, papier żeberkowy; 32,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe (ołówkiem);
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
2 000 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Nr katalogowy313
Zestaw dwóch prac
tusz lawowany, piórko, papier;
19 x 24 cm, sygn. i dat. p. d.: E. Rosenstein 66;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Bolesław HOCHLINGER (1898-1979)
Nr katalogowy332
Malbork, 1970
olej, płótno; 65 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Hochlinger. 1970;
estymacja: 4 200 - 5 100 zł
estymacja: 4 200 - 5 100 zł
Grzegorz JAŚNIKOWSKI (ur. 1988)
Nr katalogowy334
Pielgrzymi, 2024
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jaśnik;
estymacja: 900 - 1 000 zł
sygn. p. d.: Jaśnik;
estymacja: 900 - 1 000 zł
Zdzisław PABISIAK (1922-2009)
Nr katalogowy336
Dziewczyna z naszyjnikiem, 1963
olej, sklejka; 70 X 48,5 cm;
sygn. p. d.: Z. PABISIAK;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. p. d.: Z. PABISIAK;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Andrzej KOZYRA (ur. 1965)
Nr katalogowy338
Dziwne miasteczko, 2002
olej, deska; 45,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: Jacques;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
sygn. l. d.: Jacques;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Krzysztof IWIN (ur. 1974)
Nr katalogowy340
Rodzinka
olej, płyta; 47 x 37 cm (z autorską oprawą).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Tamara ŁEMPICKA (1898-1980)
Nr katalogowy342
Andromeda
serigrafia barwna, papier; 99 x 65 cm (zadruk), 113 x 77,4 cm (wymiar arkusza);
sucha pieczęć l. d.: TAMARA de LEMPICKA, numerowana p. d.: PP2/5, p. d.: PUBLIS
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
12 000 zł