Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Edward DWURNIK (1943-2018)
Nr katalogowy304
Münster V, z cyklu "Podróże autostopem, 1978
olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. DWURNIK / 1978 II, opisany p. d.: MÜNSTER - WESTFALIA;
estymacja: 240 000 - 270 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Nr katalogowy306
Bez tytułu, 2018
akryl, płótno; 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2018 / Acrylic on canvas / 50 x 50
estymacja: 44 000 - 53 000 zł
estymacja: 44 000 - 53 000 zł
Witold URBANOWICZ (1931-2013)
Nr katalogowy308
Piramida III, 1974
winawil, pigmenty, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Urbanowicz / 1974.;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Nr katalogowy311
Poszukiwacze, 2011
olej, płótno; 18 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2011;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Jan PAMUŁA (1944-2022)
Nr katalogowy313
Światło
olej, płótno; 101 x 75 cm;
sygnowany dwukrotnie na krośnie: PAMUŁA;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy315
Conqueror
akryl, gwasz, kredka, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Nr katalogowy317
Z cyklu "Ludzie", #2046., 1968
olej, płótno, papier; 50,7 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: WITOLD-K.68. / #2046.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy321
Autoportret, 1948 / 1980
ołówek, długopis, papier naklejony na płytę; 45 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: H.Stażewski (długopisem);
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)
Nr katalogowy325
Portret
tusz, papier; 35 x 25 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)
Nr katalogowy327
Bezdomni - z cyklu: Białoruś Zachodnia, 1939/1985
akwaforta, papier czerpany, 30 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
p. d. pieczątka: GALERIA / ANNA WESOŁOWSKA;
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)
Nr katalogowy330
Układ paralelny - szkic III, 1990
goffrage, linoryt barwny, papier; 29 x 33,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 1990r. Układ paralelny / e.a. II/XII / Jerzy Grabowski (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Jean MIRÓ (1893-1983)
Nr katalogowy332
Teka 7 litografii: Miró Escultor
zestaw 7 litografii, papier; 19,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout).
W 1974 roku artysta skomponował serię grafik w formacie krajobrazowym „Miró Escultor”,
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy335
Okno 3, 2002
akryl, tektura; 42 x 55 cm;
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
Marek SAJDUK (ur. 1946)
Nr katalogowy337
Multiversum 2, 2020
olej, płótno; 81 x 93 cm;
opis autorski na odwrocie: MAREK / SAJDUK / "MULTIVERSUM 2";
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Nr katalogowy339
Wnętrze z postaciami, 1966
olej, płótno; 125 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: MORYCIŃSKI 1966;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Mikołaj MALESZA (ur. 1954)
Nr katalogowy342
Bez tytułu, z cyklu: Podróże, 2001
olej, płótno; 65 x 92 cm;
estymacja: 3 700 - 4 500 zł
estymacja: 3 700 - 4 500 zł
Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)
Nr katalogowy345
Coś nas zżera I, 2018
olej, płótno, technika własna; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: GRE2018;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. l. d.: GRE2018;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy347
Studium Przestrzeni III, 2020
metal, aluminium, płyta; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Studium Przestrzeni III / MAX KREUTZ MAJEWSKI 2020.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
Mirosław RUSINEK (ur. 1976)
Nr katalogowy349
Brzeg-oranż, 2018
olej, płótno; 80 x 90 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)
Nr katalogowy351
Kobieta z parasolką
olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Wspomnienie z pleneru, 1985
Nr katalogowy353
olej, płótno; 60 x 73 cm
sygn. i dat. l. d.: CHMIELECKI 1985 r.;
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
Mikołaj OBRYCKI (ur. 1977)
Nr katalogowy355
Pejzaż
olej, płótno; 55 x 80 cm;
sygn. p. d.: Obrycki.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. p. d.: Obrycki.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Wlad KUFKO (ur. 1955)
Nr katalogowy357
Bez tytułu, 2005
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l d.: KUFKO;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
sygn. l d.: KUFKO;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Sławomir LEWCZUK (1938-2020)
Nr katalogowy359
Bez tytułu
olej, płótno; 40 x 50 cm.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
estymacja: 2 600 - 3 000 zł